Drodzy Rodzice

W porozumieniu z Radą Rodziców informujemy, że Istnieje możliwość zorganizowania odpłatnych zajęć z rytmiki w roku szkolnym 2020/2021.

Koszt zajęć wynosiłby 10,00 zł miesięcznie płatne z góry za cały semestr, przy czym nie będą odliczane pojedyncze nieobecności na zajęciach.  Warunkiem zorganizowania zajęć jest chęć przystąpienia do nich całej grupy. Prosimy więc o informację do dnia 30 czerwca 2020 roku czy jesteście Państwo zainteresowani takimi zajęciami.  Rodziców dzieci 3-latnich (nowoprzyjętych) prosimy o przesłanie informacji drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 233067666, pozostałych prosimy o zgłoszenie do wychowawcy grupy.

Brak reakcji z Państwa strony potraktujemy jako decyzję odmowną.