Tegoroczne gminne obchody Święta Edukacji Narodowej odbyły się w nietypowych, niezwykle skromnych warunkach - jak określił to zastępca burmistrza Nasielska, pan Andrzej Waldemar Kordulewski, który w imieniu swoim oraz burmistrza Nasielska, pana Bogdana Ruszkowskiego, złożył życzenia wszystkim dyrektorom placówek oświatowych, nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym, a także pracownikom CUW z okazji ich święta.

 Ze względu na stan epidemii, pracownicy placówek edukacyjnych nie mogli zgromadzić się, aby uroczyście uczcić ten ważny dzień. Życzenia płynące z serca dzieci zostały jednak przekazane do szkół i przedszkoli z gminy Nasielsk za pośrednictwem narzędzi cyfrowych. Program artystyczny przygotowały dzieci z Samorządowego Przedszkola w Nasielsku, które podziękowały nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w ich proces edukacji piosenką, tańcem oraz wierszem za dobre serce i zdobytą wiedzę. W przedszkolnym koncercie życzeń przedszkolaki życzyły nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym, żeby nad ich głowami zawsze świeciło słońce oraz spełnienia wszystkich marzeń.

Zapraszamy do obejrzenia programu artystycznego z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Życzenia1

Życzenia 2

Życzenia 3

Życzenia 4

Życzenia 5    Życzenia 6 

Życzenia 7

Życzenia 8