PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W SAMORZĄDOWYM PRZEDSZKOLU W NASIELSKU

 

Mimo pandemii w Samorządowym Przedszkolu w Nasielsku 25 listopada, odbyły się uroczystości Pasowania na Przedszkolaka.

Wszystko po to, aby zachować nieco normalności w dobie pandemii. Uroczystości odbyły się kolejno w trzech najmłodszych oddziałach trzylatków: Wiewióreczek, Krasnoludków i Słoneczek (z zastosowaniem i przestrzeganiem procedur, oraz zasad dotyczących bezpieczeństwa - COVID -19). Z racji COVID-u wydarzenia miały inny charakter niż dotychczas, ponieważ odbywały się po raz pierwszy bez udziału rodziców. Nauczyciele postarali się jednak wszystko uwieńczyć na zdjęciach i nagraniach, tak aby ten szczególny dzień dla dzieci mogli zobaczyć ich najbliżsi. Wszystkie przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały swoje umiejętności przed dyrektor Samorządowego Przedszkola w Nasielsku Panią Agnieszką Pałaszewską oraz Panią wicedyrektor Małgorzatą Wojciechowską. Miłym akcentem było wręczenie wychowankom dyplomów, które z pewnością będą wspaniałą pamiątką z najmłodszych lat pobytu  w przedszkolu. Wszystkie przedszkolaki zostały zaproszone przez panią dyrektor na słodki poczęstunek do swoich sal. Wszystkim Rodzicom pragniemy bardzo podziękować za pomoc okazaną przy organizacji tych niezwykłych uroczystości, a Dzieciom jeszcze raz życzymy samych radosnych dni w naszym przedszkolu.