Bal karnawałowy 2021

Koniec karnawału to wyjątkowy czas w Samorządowym Przedszkolu w Nasielsku. Najpierw dzieci poznają tradycje karnawałowe w Polsce i na świecie, aby następnie wprowadzić teorię w życie. W piątek, 12 lutego br., po tłustym czwartku, przedszkole zamieniło się w krainę baśni, do której przybyły postaci z bajek i baśni, superbohaterowie, rycerze, księżniczki, a nawet smoki i dinozaury. W tym roku nie zebrali się jednak wszyscy razem na wspólną zabawę przy muzyce. Ze względu na pandemię, bal został podzielony na etapy, tak aby w auli bawiły się  jednocześnie najwyżej dwa oddziały przedszkolne z zachowaniem reżimu sanitarnego. Dzięki temu podtrzymano tradycję kultywowaną od lat w nasielskim przedszkolu, a dzieci czerpały radość z zabawy w gronie kolegów i koleżanek. Poniżej fotorelacja z zabawy karnawałowej, podczas której dzieci tańczyły przy poznanych na zajęciach z rytmiki utworach muzycznych, a także przy znanych przebojach muzyki rozrywkowej.

 https://drive.google.com/drive/folders/1t3OsCzgpYTLLOxj29W8P7-EWa9w6v6ho?usp=sharing