Dnia 30.11.2020 dzieci z Samorządowego Przedszkola w Nasielsku obchodziły dzień  wróżb i magii, czyli Andrzejki.

Przedszkolaki magicznym hasłem: „Abrakadabra” zaprosiły do sali dobre czarownice, w których role wcieliły się ich nauczycielki. Panie przeprowadziły z dziećmi wiele wspaniałych wróżb, z których najmłodsi mogli się dowiedzieć m.in. jak będzie na imię miał ich przyszły mąż lub przyszła żona, kto najszybciej wyjdzie za mąż, jaki prezent dostaną pod choinkę i kim będą w przyszłości. Oprócz wróżb dzieci obejrzały program edukacyjny „Domowe przedszkole-Andrzejki” przybliżający im tradycje i obrzędy związane ze świętem andrzejkowym. Po wróżbach i doświadczeniach przyszedł czas na słodki poczęstunek i zabawę w rytm ulubionych piosenek.