25 kwietnia 2019 r. odbył się okrągły, X Festiwal Piosenki o Złotą Nutkę organizowany przez Nasielski Ośrodek Kultury.W tym roku Samorządowe Przedszkole w Nasielsku reprezentowało aż 12 dziewczynek. Wszyscy uczestnicy najmłodszej grupy zaśpiewali bardzo ładnie swoje piosenki. Poziom był wyrównany, a przed jury stanęło trudne wyzwanie, aby wyłonić zwycięzców. Miło nam poinformować, że na podium stanęły reprezentantki naszego przedszkola, które
w nagrodę zaśpiewały swoje utwory podczas Dni Nasielska na Stadionie Miejskim, 4 maja 2019r.
Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów. A największym sukcesem, radością i dumą dla rodziców, wychowawców oraz dla małych wokalistek była odwaga dziewczynek, że wspaniale zaprezentowały się na dużej scenie.

I miejsce – Natalia Bogdańska
II miejsce – Amelia Ickiewicz
Nagroda Publiczności – Oliwia Dalecka i Pola Gerasik.