Nasze przedszkole, w czerwcu, realizowało projekt "Przez śmiech do wiedzy - pokonaj wirusa" pod patronatem Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego, Burmistrza Zakroczymia, Wójta Gminy Czosnów, Wójta Gminy Leoncin obejmującym wszystkie przedszkola oraz szkoły podstawowe w powiecie nowodworskim.

Miło nam poinformować,

Drodzy Rodzice. Chcemy Was poinformować, iż  nasze Przedszkole po raz kolejny bierze udział konkursie pt. „Czyściochowe Przedszkole”.

Z radością informujemy, że nasze przedszkole znalazło się w gronie zwycięzców konkursu "Czyściochowe przedszkole" i wygrało kartę podarunkową w wysokości 500zł ,umożliwiającą zakup produktów higienicznych w drogeriach Rossmann!
Drodzy Rodzice konkurs nada trwa. Należy przesłać do wychowawców pracę plastyczną dotyczącą dbania o higienę ciała do 20 maja ( max 10 prac na przedszkole). O tym, czy praca konkursowa bierze udział w Konkursie decyduje kolejność zgłoszeń oraz pozytywna weryfikacja Pracy Konkursowej. Pozytywnie rozpatrzone prace wezmą udział w IV odsłonie konkursu. Głosy na nadesłane prace będzie można oddawać od 1 do 30 czerwca.
100 przedszkoli z największą ilością punktów wygrywa karty podarunkowe.

Serdecznie zapraszamy.

Dyrekcja i pracownicy Nowodworskiego Centrum Medycznego oraz Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nasielsku

serdecznie dziękują wszystkim Dzieciom za życzenia i ogrom pracy włożony w przygotowanie tak pięknych prac .

To dzięki Państwu nasza praca staje się łatwiejsza.

Jesteśmy dla WAS. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i również życzymy wszystkiego dobrego.

kartka dla medyka video