KADRA PEDAGOGICZNA

17. mgr Ewa Gajewska
  18. mgr Anna Maria Drwęcka
  19. mgr Alicja Umięcka

Kadra pedagogiczna posiada wykształcenie wyższe, zgodne z wykonywanym zawodem.

Nauczyciele są otwarci na wszelkie nowości wydawnicze, podnoszą swoją wiedzę i umiejętności pedagogiczne na kursach doskonalących i studiach podyplomowych. Wykształcona i kompetentna kadra inspiruje dzieci wyzwalając nowe, ciekawe pomysły zabaw, zachęcających i wdrażających dzieci do poznawania świata, zdobywania przez niego doświadczeń ułatwiających im odnoszenie sukcesów w środowisku rówieśniczym i w nauce przedszkolnej.

Grono pedagogiczne wychowuje dzieci do samodzielności, gdzie dorosły nie biegnie na pomoc dziecku przy każdej trudności, ale pozwala mu szukać nowych rozwiązań, oferując swoje rady i wskazówki.

Praca opiekuńcza i wychowawcza ukierunkowana jest na tolerancję i poszanowanie godności wszystkich wychowanków.
Wspólnie z rodzicami dążymy do szanowania praw dzieci.

Dziecko jest naszym największym dobrem, niepowtarzalnym podmiotem naszych oddziaływań wychowawczych, dlatego nasza praca opiera się na indywidualnym traktowaniu każdego dziecka.

Możemy wiele pisać o naszej placówce, ale najlepiej przekonać się o tym wszystkim osobiście.

ZAPRASZAMY !