Grupa Misie

Wychowawcą jest p. Monika Stachowicz, a pomocą jest p. Kinga Mosakowska. Każdego roku we wrześniu nowe dzieci przekraczają próg naszego przedszkola. Jest to ogromne wyzwanie dla każdego maluszka, rodzica i oczywiście nas- nauczycielek. Przełamaniu lęku i wszystkich negatywnych emocji służy okres adaptacyjny. Do oddziału uczęszcza 22 dzieci. Przedszkolaki szybko zintegrowały się ze sobą i ,,Misiami” które są ich towarzyszami w pierwszym przedszkolnym etapie edukacji. Z panią Moniką i panią Kingą czują się jak wielka przedszkolna rodzinka, w której każdy może liczyć na pomoc przyjaciół. Maluszki zwiedzają przedszkole, plac zabaw, zapoznają się z salą i uczestniczyć w zajęciach specjalnie zorganizowanych na każdy dzień. Jesteśmy przekonani, że dzieci mają zapewnione poczucie bezpieczeństwa, a rodzice pewność ,że przedszkole jest miejscem, gdzie mogą bez żadnych obaw pozostawić swe ukochane dziecko. Po zapoznaniu się z nowym środowiskiem jakim jest przedszkole, dzieci nawiązują teraz bliższy kontakt z rówieśnikami, integrują się we wspólnej zabawie, zdobywają nowe umiejętności i nawyki. Dzieci lubią tańczyć, śpiewać, bawić się, a przy okazji poznawać otaczający świat.
Mamy wielką nadzieję ,że spędzony czas w przedszkolu dzieci będą wspominały jako bardzo udany, wesoły, twórczy okres w swoim życiu. Życzymy im powodzenia.