Drodzy Rodzice!

Rozpoczynamy rekrutację na dyżur wakacyjny w miesiącu sierpniu. Wszystkich chętnych prosimy  o pobranie i odesłanie drogą mailową deklaracji i oświadczenia dotyczącego COVID-19, a dla dzieci spoza naszej placówki także upoważnienia do odbioru.

Zgłoszenia przyjmujemy do 25.06.2020 roku.

Załączniki:

1. Deklaracja woli kontynuowania wychowania przedszkolnego w Samorządowym Przedszkolu w Nasielsku w okresie wakacyjnym – sierpień 2020 r.
  3. Upoważnienie do odbioru dziecka

Przypominamy, że opłaty za dyżur wakacyjny uiszczane są z góry i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji. Jeśli ktoś miałby problem z wyliczeniem kwoty, służymy pomocą.

Opłaty należy dokonać do 28.07.2020 roku.

2. Oświadczenie dla rodziców związane z działalnością placówki w okresie epidemii koronawirusa SARS-CoV-193. Upoważnienie do odbioru dziecka

3. Upoważnienie do odbioru dziecka