Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Wiosna oczami dziecka

26 kwietnia, tuż po uroczystości z okazji Święta Flagi, odbyło się rozstrzygnięcie gminnego konkursu plastycznego "Wiosna oczami dziecka". Celem konkursu było uwrażliwianie dzieci na piękno otaczającej , budzącej się dożycia wiosną przyrody.

Gratulujemy laureatom.

Konkurs objęty został patronatem Burmistrza Nasielska, który ufundował nagrody dla zwycięzców.

26 kwietnia, tuż po uroczystości z okazji Święta Flagi, w Samorządowym Przedszkolu im. J. Tuwima w Nasielsku odbyło się rozstrzygnięcie gminnego konkursu plastycznego „Wiosna oczami dziecka" zorganizowanego przez nauczycielki: Edytę Zakrzewską i Martę Żbikowską. Konkurs skierowano do dzieci w wieku przedszkolnym 3-6 lat, a jego celem było uwrażliwianie dzieci na piękno otaczającej, budzącej się do życia wiosną przyrody.

Kategoria wiekowa 3-4-latki:

I miejsce: Michalina Gizińska- Samorządowe Przedszkole im. Juliana Tuwima w Nasielsku

II miejsce: Alan Jagielski- Samorządowe Przedszkole „Stacyjkowo” w Starych Pieścirogach

III miejsce: Julia Wojciechowska – Samorządowe Przedszkole im. Juliana Tuwima w Nasielsku

Wyróżnienie: Wojciech Bartosiak- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Popowie Borowym i Miłosz Górski- Samorządowe Przedszkole im. Juliana Tuwima w Nasielsku

Kategoria wiekowa 5-6-latki:

I miejsce ex aequo: Magdalena Ogonowska- Szkoła Podstawowa w Cieksynie i Zofia Przybysz- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Popowie Borowym

II miejsce ex aequo: Tymoteusz Chmielewski- Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Starych Pieścirogach i Urszula Zasońska – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Popowie Borowym

III miejsce ex aequo: Miłosz Rutkowski i Aleksandra Pacek- Samorządowe Przedszkole im. Juliana Tuwima w Nasielsku

Wyróżnienia: Hanna Grzeszczak- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dębinkach, Maria Goździewska- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku i Hanna Krajewska- Samorządowe Przedszkole „Stacyjkowo” w Starych Pieścirogach.

Gratulujemy laureatom!